J1    Moneta szczęścia -  Służy  do emitowania tzw. pomyślnych  fluidów myślenia, przyciągających szczęście , powodzenie , sukces.

 

 


   J2 Słonik -   Współczesny symbol szczęścia, fortuny, wygranych w grach losowych - ten który przynosi szczęście i dobry los. W Azji symbol władzy, mądrości, pokoju i szczęścia i długiego życia. W średniowieczu słoń był symbolem cnotliwości, roztropności i umiarkowania.

 


Rozmiar: 5026 bajtów

    J3  Symbol pięciu błogosławieństw -  Motyw umieszczany na ubiorach, tarczach wojennych, ubiorach, przedstawia symbolicznie piec nietoperzy. Uznawano, ze nietoperze żyją tam, gdzie jest przejście do drugiego świata i przenoszą z stamtąd wszelkie laski i dobrodziejstwa , rozrzucając je w ciemności po świecie.

 


    J4   Starochinski symbol długowieczności -  Wzbudza siły witalne i energie wewnętrzna sprzyjająca sprawności ciała i umysłu. Ma dawać zdrowie i sprawność przez cale życie niezależnie od wieku.

 


Rozmiar: 4091 bajtów    J5    Tau  -   Symbol życia oparty na równowadze pierwiastków Alfa i Omega. Pomaga odnaleźć drogę szczęścia. Daje wiarę, nadzieje, pomyślność.

 

 


Rozmiar: 4384 bajtów

    J6     Serpentyna -   Jako talizman łączy węzłem złożoności (symbol splotu)  świat doczesny (środek) z układem gwiazdozbiorów (symbole zewnętrzne). Powoduje, ze najważniejsze decyzje dotyczące dalszego życia, miłości, zdrowia, podejmowane będą prawidłowo  i w najbardziej odpowiednim momencie, zapewniając dalsza pomyślność

 


     J7    Etiopski symbol ksiezyca - Symbol potęgi i wszechobecności boskiej, Przypomina tez o tym, ze szczęście osiąga się żyjąc w zgodzie z nakazami boskimi, a ich złamanie zawsze będzie dostrzeżone  i wtedy oblicza  boskie mogą się zmienić  z niekorzyścią na człowieka.

 


Rozmiar: 2282 bajtów

    J8     Fu    -  Starochiński symbol szczęścia, w przeciwieństwie do wielu szczegółowych talizmanów, ten symbolizuje szczęście w ogóle. Popularny znak układany często z kwiatów lub wręczany w innym wykonaniu młodym parom, celem zjednoczenia w szczęściu.

 


    J9    Anch  -  Egipski krzyż życia , symbol i atrybut wszystkich bóstw wiecznie żyjących. Hieroglif oznaczający życie. Przywraca równowagę energetyczna , emituje poza organizm wszelkie, szkodliwe fale powstałe w wyniku chorób i zmęczenia.

 

  

         - Zdolności nadprzyrodzone         - Miłość                      - Charakter

        - Wojna                                    - Magia                       - Medytacja

         - Podróże                                - Płodność                    - Religia

        - Sukces i Bogactwo                  - Szczęście                   - Zdrowie   

      - Symbole współczesne                - Doskonałość